Шафа Romana з дзеркалом 120см біла

- В наявності
- Код: 82037824
15 274 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Багато з нас мають вдома дуже багато одягу на будь-яку нагоду. Завдяки чотиридверній шафі Романа ви більше не будете турбуватися про те, де його зберігати. Шафа Романа дзеркало 120см Білий. має фасади та боки, виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що характеризується великою міцністю, привабливим виглядом та ретельним виконанням. Краї обклеєні краями ABS, що також підвищує їх міцність. Матеріал рами. - ДСП. Матеріал обробки рами. - Кополімер акрилонітрил-бутадієн-стирольний (ABS). Тип обробки рами. - Матовий. Кількість полиць. - 6...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 52 см мм |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Марка | TopEshop |
| Матеріал | ДСП |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип дверей | Поворотні |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 15 274 ₴



