Туалетка vidaXL з дзеркалом 112x45x76см дерево акація

- В наявності
- Код: 109095020
15 721 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Туалетний столик з дзеркалом. Туалетний столик. vidaXL. Дзеркало є надзвичайно важливим елементом обладнання, який не тільки виконує практичну функцію, але й впливає на атмосферу в приміщенні. Меблі для макіяжу стають місцем, де ми можемо подбати про себе та організувати простір, в якому щоденні ритуали догляду стають приємністю. Обираючи відповідний продукт, варто звернути увагу на характеристики, які забезпечать як функціональність, так і естетику. Матеріал і обробка. vidaXL Туалетний столик з дзеркалом, виконаний з масивного акацієвого дерева, є прикладом меблів, які поєднують в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 112 см мм |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Масив дерева, Масив сосни |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 15 721 ₴

