Підвісна шафа Comad Kaszmirowa з умивальником 80см Viva Cashmere 82 80 Szuflady Setvic80Cmsdance

- В наявності
- Код: 180087811
18 976 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кашеміровий рифлений шафка з умивальником 80 см VIVA CASHMERE 82-80 шухляди. Колекція меблів для ванної кімнати. VIVA CASHMERE. це суть гармонійного, мінімалістичного дизайну, який поєднує елегантність з практичністю. Натхненний щоденним використанням і потребою в надійних рішеннях, VIVA вносить у ванну атмосферу спокою та вишуканості. Меблі VIVA. вражають простими, прямокутними формами, які випромінюють тонкий, позачасовий стиль. Тривимірні, рифлені фасади з плити MDF вносять у інтер'єр глибину та текстуру, додаючи йому характеру, а три різні кольори ручок в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Мoдель | Viva Cashmere |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 81 см мм |
- Ціна: 18 976 ₴






