Підвісна шафа Deante Prizma 35x160x35см Kaszmir Mat SDIKSL1

- В наявності
- Код: 182992168
14 159 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Стілець ванної Prizma SDI_KSL1. Опис предмета. Підвісний стілець ванної з класичними, простими формами був задуманий з думкою про сучасні та мінімалістичні ванні кімнати. Технічні дані. Матеріал: MDF, ДСП. Обробка: кашемір. Технологія обробки: лакування лаком UV. Тип поверхні: матова. Спосіб монтажу: підвісний. Ширина [мм]: 350. Висота [мм]: 1600. Глибина [мм]: 350. Кількість полиць: 5. Регулювання полиць: Так. Меблі зібрані: Так. Deante – інноваційність і якість в кожній деталі. Deante – це бренд, який протягом багатьох років постачає продукцію найвищої якості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, Деревно-стружкова плита |
| Мoдель | Prizma |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 14 159 ₴


