Розкладне крісло Signal Mars Velvet сіре

- Немає в наявності
- Код: 107267981
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані: Колір. сірий. Тканина спинки. велюр. Тканина сидіння. велюр. Підлокітники. так. Функція розкладання. так з блокуванням. Гарантія. Монтаж. самостійний - легкий. Ширина крісла. 75 см. Глибина крісла. 89 см -160 см. Глибина сидіння. 53 см. Висота крісла. 100 см. Висота сидіння. 47 см. Вага крісла. 40 кг. Максимальне навантаження. 120 кг. Розміри крісла: Інструкція монтажу: Монтаж крісла Mars дуже простий - триває близько 5 хвилин. Ознайомтеся з інструкцією монтажу крісла: Інструкція монтажу розкладного крісла Mars. _breakpoint. Розкладне крісло Mars в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 53 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Розсувний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

