Підвісна шафа Comad Luxor під умивальник 80см чорний мат світле дерево 82 80 2S 100474532

- В наявності
- Код: 167942941
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Шафа Ванна Під Умивальник Luxor 80 См Чорний Мат Ясене Дерево 82 80 2S 100474532. Шафа ванна є важливим елементом обладнання кожного ванного інтер'єру. Вона не тільки практичне рішення для зберігання косметики, рушників та інших аксесуарів, але й впливає на естетику приміщення. Правильно підібрана шафа може змінити вигляд ванної, додаючи їй характеру та стилю. Ось чому варто звернути увагу на шафу під умивальник Luxor від виробника Comad, яка поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Тип і матеріал виконання. Шафа під...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, ламінована плита |
| Мoдель | Luxor Black |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 13 372 ₴




