Софа 2-місна vidaXL кремова мікрофібра 120см 359559

- В наявності
- Код: 163978125
15 524 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця двомісна софа є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Вона стане центральною частиною вашого дому. Міцний мікрофібра: мікрофібра - це синтетична тканина, що складається з дуже тонких волокон, яка особливо стійка до забруднень. Оскільки вона довговічна і легка в догляді, є чудовим вибором для оббивки меблів. Надійна і стабільна рама: металева рама забезпечує міцність і стабільність оббитої софи. Зручне сидіння: софа надзвичайно зручна завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Глибина | 77 см мм |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Цвет обивки | Жовтий |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 15 524 ₴




