LCD монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQ5A 90LM0BN0B01371

- В наявності
- Код: 187286327
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Призначення продукту: Для гравців. Діагональ екрану: 27". Покриття матриці: Матове. Тип матриці: LED, Fast IPS. Тип екрану: Плоский. Безрамковий монітор: Так. Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD). Формат зображення: 16:9. Частота оновлення екрану: 210 Гц. Відтворення кольорового простору: DCI-P3: 95%; sRGB: 130%. Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд. HDR: HDR 10. Час відгуку: 1 мс (GTG). Вбудований калібратор: Ні. Технологія синхронізації: Adaptive-Sync; FreeSync™ Premium. Технологія захисту очей: Зменшення мерехтіння...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 5 kg кг |
| Час відгуку | 1ms |
| Висота з підставкою | 455mm |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Додаткові функції | HDR |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | 90LM0BN0-B01371 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Споживання енергії | 21W Вт |
| Розмір пікселя | 0,233mm мм |
| Розмір екрана | 69 cm см |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI, USB, USB-C, DisplayPort |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Не має |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 300cd/m2 |
- Ціна: 13 372 ₴



