Закруглений монітор MSI 27" MAG275CQFE18

- В наявності
- Код: 186705806
13 175 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 27" MSI MAG 275CQF E18. Код продукту: MAG 275CQF E18. Найважливіші характеристики: Екран з діагоналлю 27". Матова матриця LED, Rapid VA. Роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD). Технологія Adaptive-Sync. Частота оновлення 180 Гц. Час відгуку 0,5 мс. Функції захисту зору HDR Ready. Закруглений екран (Curved): 1500R. Порти: HDMI - 2 шт., DisplayPort - 1 шт., Вихід для навушників - 1 шт. Закруглений екран. Монітор MSI MAG 275CQF E18 характеризується тим, що в його конструкції використано закруглені панелі з радіусом кривизни 1500R. Така величина радіусу кривизни, є не...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 6,9 кг кг |
| Глибина з підставкою | 250mm см |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності | F |
| Марка | MSI |
| Мoдель | MAG 275CQF E18 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | Вигнутий |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 180Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 13 175 ₴

