Диван 2-місний тканинний коричневий 13452-281353

- В наявності
- Код: 94404360
14 068 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двомісний диван, оббитий тканиною, коричневий. Стильний диван для 2 осіб стане ідеальним доповненням до вашої вітальні. Незалежно від того, чи шукаєте ви зручний диван для свого офісу, чи вишукане доповнення для дому, цей оббитий тканиною меблевий виріб буде ідеальним вибором! Диван має широке сидіння і товсті подушки, що забезпечують винятковий комфорт сидіння. Обитий м'якою, міцною тканиною. Чохли подушок можна зняти і прати в пральній машині, що робить їх легкими у догляді. Більше того, міцна дерев'яна рама надає стабільність конструкції...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см мм |
| Глибина | 70см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Акація |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 116 см мм |
- Ціна: 14 068 ₴








