Підвісна тумба Comad Nova чорна з умивальником 80см

- В наявності
- Код: 172152897
14 763 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Nova Black тумба 80 см під умивальник підвісна з стільницею чорна SET-NOB B BLACK 80CM S. Опис комплекту Comad Nova Black тумба 80 см під умивальник підвісна з стільницею чорна SET-NOB B BLACK 80CM S. Меблевий комплект 80 см зі стільницею з колекції Nova Black - елегантний і стильний елемент для будь-якої ванної кімнати. Комплект складається з двох елементів: тумби під умивальник з індексом NOVA BLACK D2 82-80-2S та стільниці з індексом NOVA BLACK B 89-80. Обидва елементи мають ширину 80 см і глибину 40 см, що робить їх ідеальними навіть для невеликих приміщень. Фронти меблів мають фрезеровані рифлі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, ламінована деревинно-струменева плита |
| Мoдель | Nova Black |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 14 763 ₴


