Диван Vidaxl тримісний сірий штучна шкіра 180см 359340

- В наявності
- Код: 162136434
19 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl 3-місний диван сірий 180 см штучна шкіра 359340. Дивани та канапи - невід'ємний елемент кожного сучасного інтер'єру, що поєднує в собі функціональність та естетику. Обираючи меблі для вітальні чи спальні, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, які вплинуть на комфорт щоденного використання. Добре підібраний диван стане місцем для відпочинку, зустрічей з близькими, а також прикрасою простору. Шукаючи ідеальне рішення, варто розглянути, зокрема, матеріал, розміри та додаткові функції, які зроблять меблі ще більш практичними. Функціональність. Серед багатьох моделей...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Висота сидіння | 43,5 см см |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Контейнер для постільної білизни, Функція сну |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 19 684 ₴










