Шафа з умивальником Astor Alma 60см чорна матова дуб Wotan

- В наявності
- Код: 179450783
16 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа для ванної з керамічною умивальником Astor Alma 60 см. Колір: дуб вотан/чорний мат. Склад набору: шафа під умивальник + умивальник. Виробництво Польща. Унікальний дизайн для вашої ванної кімнати в стилі лофт. Шафа для ванної з умивальником Alma - це сучасне і функціональне рішення, яке ідеально впишеться в будь-яку стильну ванну кімнату. Її фасади в елегантному чорному маті додають інтер'єру класу, а боки в декорі дуб вотан вносять тепло і природний характер. У наборі є керамічний умивальник, який є міцним, естетичним і легким у догляді. Два містких...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Меблева плита, кераміка, ДСП, Ламінована плита, Плита МДФ |
| Матеріал раковини | Кераміка |
| Мoдель | Alma |
| Тип | Тумби з раковинами |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 16 324 ₴






