Масажне крісло розкладне vidaXL електричне коричневе штучна шкіра 3204035

- Немає в наявності
- Код: 163514975
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому надзвичайно зручному електричному масажному кріслі з відкидною спинкою! Електрична функція розкладання: це крісло оснащене електричним двигуном, який дозволяє автоматично регулювати підніжку і спинку в будь-яке положення за допомогою натискання кнопки з боку, що забезпечує повний комфорт. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Крім того, спинка може швидко повернутися в початкове положення, знову натискаючи кнопку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою доданого пульта...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Тип | Масажне, Розсувне, З підніжкою |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 47 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

