Підвісна шафа Elita For All 168795 40см 2D Fume Matt 145492

- В наявності
- Код: 135310888
14 042 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стілець ванної For All 40 2D 400 x 352 x 1800 mm fume matt | ROCA POLSKA RE030400167020. Колекція. For All. пропонує унікальний. стілець. з розмірами 400 x 352 x 1800 mm, виготовлений з високоякісного ламінованого матеріалу в відтінку. fume matt. Цей продукт чудово поєднує в собі функціональність і естетику, що робить його ідеальним для будь-якої сучасної ванної кімнати. З його допомогою ви створите гармонійну обстановку, поєднуючи його з іншими елементами обладнання. Додатково,. For All 40 2D. це пропозиція для людей, які шукають практичні рішення для зберігання, які одночасно...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Roca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | For All |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 14 042 ₴









