Підлогові колонки Pylon Audio Pearl 20 чорний 1 шт.

- В наявності
- Код: 69326969
13 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pearl 20. Pylon Audio Pearl 20 - підлогові колонки 80W. Pearl 20 – елегантні динаміки від Pylon Audio підкорять не одне серце. Pearl 20 від польського виробника Pylon Audio – це надзвичайно естетичне, функціональне, а також надійне і витривале рішення, призначене для найвимогливіших споживачів. Поєднання потужного, чіткого вокалу з насиченим басом робить їх чудовим елементом домашнього кінотеатру. Привабливі динаміки чудово реагують на музику, відповідно її диференціюючи. Задоволення від прослуховування музики з Pearl 20 Pylon Audio. Pearl 20 гарантує зрілість,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Pylon Audio |
| Мoдель | Pearl 20 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 12 kg |
| Ефективність | 86 dB |
| Код виробника | 1996 |
| Максимальна потужність | 80 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 13 766 ₴

