Шафа під умивальник Comad Donna Sand з стільницею 57x80см 2 шухляди

- В наявності
- Код: 182536062
15 209 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ятайте, що це меблевий комплект для ванної 80 см з стільницею - ідеальне рішення для кожного, хто прагне створити елегантну обстановку, поєднуючи функціональність з сучасним дизайном, доповнюючи простір сучасними аксесуарами, які вразять не тільки домочадців, але й гостей. Меблевий комплект для ванної був ретельно спроектований з урахуванням найвищої якості матеріалів, забезпечуючи тривале використання та легкість у підтримці чистоти. Елегантні оздоблення, практичні полиці та стильні ручки надають йому унікального характеру, створюючи гармонійний вигляд з кожним...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, ламінована плита, Плита MDF, ламінована деревно-струменева плита |
| Мoдель | Donna Sand |
| Тип | Тумби під умивальник |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 15 209 ₴






