Монітор Acer 27" Nitro KG272KL1BMIIPX 4K UHD (UMHX2EE107)

- Немає в наявності
- Код: 188104562
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Призначення продукту: Для гравців. Діагональ екрану: 27". Покриття матриці: Матове. Тип матриці: LED, IPS. Тип екрану: Плоский. Безрамковий монітор: Так. Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160 (UHD 4K). Формат зображення: 16:9. Відтворення кольорового простору: DCI-P3: 95%. Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд. HDR: HDR 10. Час відгуку: 1 мс (GTG). Вбудований калібратор: Ні. Технологія синхронізації: FreeSync™. Технологія захисту очей: Зменшення мерехтіння (Flicker free); Фільтр синього світла. Розмір пікселя: 0,155 x 0,155 мм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 4,7 kg кг |
| Час відгуку | 1ms |
| Висота з підставкою | 460mm |
| Глибина з підставкою | 210mm см |
| Додаткові функції | HDR |
| Мoдель | UM.HX2EE.107 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | DisplayPort, HDMI |
| Споживання енергії | 25W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴


