Комод vidaXL під телевізор дерево манго

- В наявності
- Код: 75779019
22 098 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця рустикальна, дерев'яна шафа під телевізор є чудовим рішенням, якщо ви хочете додати своєму інтер'єру стиль вінтаж. Шафа виготовлена з дерева манго, яке є міцним, стабільним і довговічним, а також красивим. Мистецтво виконання додатково підкреслює її вражаючий ретро стиль. Дерево манго було підготовлено особливим чином, завдяки чому воно більш стійке до зносу, а водночас зберегло свій природний шарм. Шафа під телевізор має 2 перегородки з дверцятами і 2 полиці, які ідеально підійдуть для зберігання вашого DVD-програвача, ігрової консолі та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра, Масивне дерево |
| Монтаж | Зібрані меблі |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | З ручками |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | З шафками |
| Цвет мебели | Рожевий |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 22 098 ₴

