Масажне крісло vidaXL електричне чорне

- В наявності
- Код: 53838732
15 013 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому надзвичайно зручному масажному кріслі! Функція відкидання: розкладне крісло було спроектовано з можливістю відкидання спинки в 3 позиції, завдяки чому можна вручну регулювати спинку і підніжку для забезпечення комфорту. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно спрямувати тиск. Крім того, за допомогою пульта можна вибирати різні програми масажу. Функція масажу живиться через USB-роз'єм, але сертифікований адаптер USB 5V не входить до комплекту. Щільно набите сидіння, спинка і широкі підлокітники покриті замшевою шкірою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73cm мм |
| Висота сидіння | 45cm см |
| Глибина | 153cm мм |
| Додаткова інформація | Колеса |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Мoдель | vidaXL |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 51cm мм |
- Ціна: 15 013 ₴

