Стіл vidaXL з масиву мангового дерева 118x50x75см

- В наявності
- Код: 81984294
14 724 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Матеріал: стільниця з масиву мангового дерева + сталеві ніжки. Розміри: 118 x 50 x 75 см (шир. x гл. x вис.). Продукт шліфований, пофарбований і лакований. Це дерев'яне бюро стане позачасовим доповненням до інтер'єру вашого офісу. Виконане з масиву мангового дерева бюро є дуже стабільним і міцним. На міцній стільниці ви сміливо можете поставити комп'ютер, книги або елементи декору, такі як вази або кімнатні рослини. Сталеві ніжки надають бюру стабільність і індустріальний вигляд. Кожен етап виробництва, такий як полірування, фарбування чи лакування, був проведений з максимальною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см мм |
| Глибина | 50 см мм |
| Кількість полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Коричневий |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 14 724 ₴










