Диван Signal Camellia Velvet сірий 17616_171187

- Немає в наявності
- Код: 162136228
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АУКЦІЯ: Диван для вітальні glamour CAMELLIA 2 VELVET сірий/золотий каркас. SIGNAL MEBLE. Диван glamour Camellia 2 Velvet для вітальні. Двомісний диван CAMELLIA - це дизайнерський меблевий виріб, який додасть елегантності кожному приміщенню. Призначений для елегантних інтер'єрів в стилі glamour. Оббита велюровою тканиною, диван стане оригінальною прикрасою вашої вітальні. Сіра тканина з довгим ворсом м'яка на дотик і делікатно переливається, що надає блиску і затишної атмосфери. Декоративна спинка, що нагадує інтер'єр мушлі, та м'яке сидіння запрошують зручно сісти і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Довжина: | 76 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Спальне місце — довжина | до 150см |
| Спальне місце — ширина | до 60см |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 135 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






