Настільні колонки Triangle Borea BR02 горіх пара

- В наявності
- Код: 85685876
22 716 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Triangle Borea BR02 - настільні колонки. Продукт походить від офіційного дистриб'ютора Triangle в Польщі! Пропозиція стосується колонок кольору горіх (Walnut). Ціна стосується 2 штук колонок - тобто пари. Borea - точний звук в модному корпусі. Borea - це нова лінія продуктів, спрямована на користувачів, які шукають швидкий, точний звук з великою кількістю деталей, а також сучасний і нейтральний стиль, який підійде до будь-якого інтер'єру. BR02 - це найбільш компактна колонка з серії Borea. Має ефективність 89 децибел, масивний підсилений корпус та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | TRIANBR02WLNPA |
| Конструкція | 2-смугова |
| Максимальна потужність | 80 W |
| Мoдель | BR02 |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 80 W Вт |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 89 dB |
- Ціна: 22 716 ₴

