Шафа під умивальник Comad Adel White з стільницею білий дуб (Abset6128)

- В наявності
- Код: 163985997
15 458 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа ванна 80 см ADEL з стільницею - набір меблів. Колекція. ADEL. це класичні пропорції форм, поєднані з унікальними вертикально фрезерованими фасадами. Завдяки цьому поєднанню меблі з цієї колекції універсальні та ідеально підходять як для сучасних, так і класичних інтер'єрів, а їхня висока функціональність забезпечить комфорт навіть найвимогливішим користувачам. Перевагою цієї колекції є можливість вибору ручок: золотий блиск, хром блиск та чорний мат. Завдяки цьому ми можемо підібрати колір ручок до арматури чи дзеркал в різних рамах. НАБІР ADEL WHITE 82-80...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, Плита МДФ |
| Мoдель | Adel White |
| Тип | Тумби під умивальник |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 15 458 ₴

