Комод Vidaxl 42x35x110см з масиву сосни з переробленої деревини 349927

- Немає в наявності
- Код: 147482632
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Комод, 42x35x110 см, легке соснове дерево. Цей дерев'яний комод, також відомий як стовпчик, випромінює вінтажний шарм і стане головною прикрасою вашого інтер'єру. Масив сосни: Комод виготовлений з масиву сосни, який має деякі нерівності, дефекти та подряпини, надаючи йому вінтажного індустріального вигляду. Багато місця для зберігання: обладнаний шухлядами, комод пропонує безліч місця для зберігання та організації різних речей повсякденного вжитку, завдяки чому вони залишаться під рукою. Міцна поверхня: боковий шафа має міцну поверхню, яка стане ідеальним місцем для книг та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Метал, листяне дерево, Лита сосна |
| Ніжки | На ніжках |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Сосна |
| Ширина | 42см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

