Стільниця під умивальник Ravak I 120см дуб X000000844

- В наявності
- Код: 44140888
18 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плита для умивальника I 1200. Універсальна плита, що підходить для більшості умивальників. Пропонує три варіанти кольорів і матеріалів і постачається без попередньо просвердленого отвору. Технічна інформація. розміри (шхвх): 120x55x5 см. Матеріал: просочена плита МДФ і фанера. отвір для умивальника: немає. Колір стільниці: білий глянець, дуб, горіх. Консоль: в комплекті. Колір консолі: білий. Приємно розширюють простір навколо умивальника і надають ванній новий вигляд. Довговічність. Плити під умивальниками глибоко просочені, щоб витримувати вологе середовище. Фініш лаку базується на технології...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Стільниця |
| Матеріал | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55 см мм |
| Довжина: | 120см мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 18 451 ₴



