Гойдалка-крісло vidaXL плаваюче з підніжкою кремове тканина 13452-351665

- В наявності
- Код: 150516351
15 472 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розслабтеся та насолоджуйтеся вільним часом на цьому стильному гойдалці з підніжкою! Функція гойдання: крісло та підніжка рухаються назад і вперед, що робить їх ідеальними для годування та заспокоєння дитини. Широкий спектр застосувань: крісло для годуючих матерів можна використовувати в будь-якому місці в домі: в дитячій кімнаті, коли ви займаєтеся малюком, або в вітальні чи спальні для відпочинку. Тривалий матеріал: масивна гума - це красивий, натуральний матеріал. Гума характеризується щільною структурою, стійкістю до ударів та довговічністю. Тканина представляє...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Висота сидіння | 45 см см |
| Глибина | 72 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Качаюче, З підніжкою |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Кремовий |
| Ширина | 70см мм |
- Ціна: 15 472 ₴

