Підвісна шафа Cersanit Virgo біла S522025

- В наявності
- Код: 108643987
18 424 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cersanit Virgo Шафа Білий S522025. Підвісні шафи. це надзвичайно практичне і стильне рішення, яке набирає все більшої популярності в сучасних інтер'єрах. Завдяки ним ви можете ефективно використовувати простір у своїй ванній кімнаті, створюючи додаткове місце для зберігання, що має ключове значення в повсякденному використанні. Підвісна шафа Cersanit Virgo. це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантний дизайн та високу функціональність. Виготовлена з точно підібраних матеріалів, вона безсумнівно збагачить естетику кожної ванної кімнати, надаючи їй сучасний характер. Розміри та...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50,1см мм |
| Глибина | 42,7 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Virgo |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 79,4см мм |
- Ціна: 18 424 ₴

