Підвісна тумба Ravak 50см натуральна X000001051

- В наявності
- Код: 62100609
18 713 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SD Natural 50 тумба під умивальник біла. Тумба під умивальник SD Natural в білому виконанні. розмір: 50 x 45 x 45 см. матеріал: MDF. колір виконання: білий глянець. Тумба під умивальник SD Natural 50 призначена під умивальник Natural 50. Оснащена двома ящиками, які забезпечують велику площу для зберігання. Доставляється в зібраному стані, включаючи комплект для монтажу (гвинти, петлі, заглушки). Тумба монтується на стіні. Для комплексного рішення та узгодженості дизайну ванної кімнати рекомендуємо поєднувати тумбу під умивальник SD Natural 50 з іншими продуктами з серії Natural:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | МДФ |
| Мoдель | Natural |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 18 713 ₴



