Журнальний столик Actona Malta 90см чорна кераміка

- В наявності
- Код: 162219787
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Столик кавовий Malta 90 см кераміка чорна. Actona Столик кавовий Malta. це ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантні та функціональні меблі для свого інтер'єру. Круглий столик, виконаний з високоякісної кераміки в чорному кольорі, чудово вписується в сучасні інтер'єри, поєднуючи естетику з практичністю. Його універсальний дизайн робить його підходящим як для вітальні, так і для спільних просторів. Матеріал і довговічність. Одним з найважливіших аспектів, які впливають на довговічність і естетику меблів, є його матеріал. Унікальна керамічна стільниця...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Кругла |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 15 997 ₴



