Офісне крісло Unique Shell Low з висувним сидінням

- В наявності
- Код: 94826009
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унікальний крісло Shell Low Wysuw Siedziska. Крісло та стільці для офісу відіграють ключову роль у забезпеченні комфорту під час тривалих годин роботи в офісі. Відповідне крісло, таке як Унікальний крісло Shell Low Wysuw Siedziska, може значно вплинути на продуктивність та здоров'я користувача, допомагаючи підтримувати правильну поставу тіла. Модель ця вирізняється функціональністю та елегантністю, а також відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Матеріал виготовлення. Це крісло було створено з думкою про довговічність та комфорт використання. Його корпус виготовлений з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96 см мм |
| Глибина | 67 см мм |
| Глибина сидіння | 51 см см |
| Максимальна висота сидіння | 57 см см |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 48 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 69 см мм |
| Ширина сидіння | 50 см см |
- Ціна: 15 997 ₴

