Душовий піддон Radaway Rodos B 90x90x160 4D99155-03

- В наявності
- Код: 1607054
8 569 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Rodos B Compact душовий піддон півкруглий 90x90см 4D99155-03. Найвища якість акрилового душового піддону RADAWAY Rodos B Compact, оснащеного спеціальною антиковзкою поверхнею, стійким до зміни кольору та подряпин. Варіант продукту. Найважливіші характеристики продукту. висота піддону: 165мм. антиковзка поверхня. що підвищує комфорт і безпеку щоденного купання. дно піддону посилене скловолокном. в комплекті. інтегрований корпус. а також монтажні ніжки. піддон виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. стійкий до зміни кольору. а також негативного впливу гарячої...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Rodos B |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 8 569 ₴



