Однокамерна мийка Laveo Celia 76x48см сірий (SBC520T)

- В наявності
- Код: 99409791
8 688 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка гранітна сірого кольору 2-камерна CELIA. Отримайте надійний продукт на роки в модному, геометричному дизайні. Має зручні дві камери. Є ергономічною. Має зручне автоматичне закриття зливу у вигляді пробки, розміщеної на передній частині мийки. У комплекті є спеціальний сифун, який не займе багато місця у вашій кухонній шафі. Витримує термічний шок, удари, подряпини, зміни кольору та високу температуру. Технічні параметри мийки. Обробка: сірий. Розміри: 480 x 760 x 170 мм. Глибина камери: 170 мм. Модель: прямокутна 2-камерна. Підходить...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 18 см мм |
| Довгий бік | 76 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 48 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Celia |
| Монтаж | Вбудований |
| Сушарка | Без сушарки |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 8 688 ₴

