Піддон душовий vidaXL з виступами білий 80x120x4см ABS (148901)

- В наявності
- Код: 111724452
8 058 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Проста і елегантна основа душу надає сучасного вигляду вашій ванній кімнаті. Спроектована з урахуванням комфорту, піддона має низький поріг, що полегшує вхід і вихід. Основи душу виготовлені з стійкого до подряпин і забруднень матеріалу ABS, завдяки чому відзначається великою витривалістю. Маленькі виступи на поверхні допоможуть збільшити антиковзкість і підвищити безпеку використання. Піддон можна легко очистити вологою серветкою. Колір: білий. Матеріал: ABS. Загальні розміри: 80 x 120 x 4 см (дл. x шир. x тов.). Діаметр отвору для зливу: 90 мм (без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 8 058 ₴






