Піддон душовий vidaXL прямокутний ABS 80x100см (148903)

- В наявності
- Код: 114823303
9 462 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей піддон з простим, гладким виглядом привнесе до вашої ванної кімнати сучасний настрій. Спроектований з урахуванням комфорту, піддон має низький поріг, що забезпечує легкий вхід і вихід з-під душу. Він виготовлений з привабливого ABS-пластику з високим блиском та посилений скловолокном, що забезпечує довговічність. Він також стійкий до подряпин і відкладень, пропонуючи роки використання. Матеріал: ABS-пластик, посилений скловолокном. Колір: білий. Розміри: 80 x 100 x 4 см (шир. x гл. x вис.). Низький поріг. Стандартний злив діаметром 9 см (не входить в комплект). Отвір для зливу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 9 462 ₴

