Умивальник Gsi Ceramica Nubes 50x35 978411

- В наявності
- Код: 155813879
13 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Gsi Ceramica Nubes 50x35 978411. Умивальники - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, що виконує як практичну, так і естетичну функцію. Вибір відповідної моделі має ключове значення для гармонійного оформлення інтер'єру та комфорту щоденного використання. Умивальник Gsi Ceramica Nubes 50x35 см. поєднує сучасний дизайн і функціональність, що робить його відмінним рішенням для людей, які цінують якість і стиль. Форма і розмір умивальника. Форма умивальника є ключовим аспектом, що впливає на його сприйняття. Цей продукт вирізняється овальною формою, що надає йому елегантного і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 16 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 13 779 ₴


