Умивальник Rea Nicole 51см REAU4701

- В наявності
- Код: 181517146
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна умивальник REA NICOLE кришталевий прозорий рифлений. Кришталевий умивальник Nicole. Умивальник Nicole - це унікальний елемент обладнання ванної кімнати, який поєднує в собі елегантність, сучасність і функціональність. Виготовлений з високоякісного загартованого скла, вражає своєю точною рифленою поверхнею, яка ефектно відбиває світло, надаючи інтер'єру ексклюзивний характер. Завдяки конструкції над стільницею умивальник Nicole є ідеальним рішенням для монтажу на стільниці або шафці ванної кімнати. Її унікальний дизайн робить її ідеальною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 15 см мм |
| Глибина | 13,5 см мм |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Nicole |
| Отвір для батареї | Без отвору |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 51 см мм |
- Ціна: 9 435 ₴





