Компактний унітаз Koło Rekord K99034000

- В наявності
- Код: 166300566
10 682 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
компактний унітаз, що складається з унітазу та керамічного зливного бачка з арматурою 3/6л. горизонтальний злив. для комплектування з сидінням унітазу. колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Koło |
| Висота | 47 см мм |
| Довжина: | 80 см мм |
| Додаткова інформація | С манжетой |
| Мoдель | Rekord |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 10 682 ₴






