Умивальник Deante Temisto 50x40 чорний мат CQT_NU5S

- В наявності
- Код: 167683851
7 834 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Естетична умивальник з граніту створена з справжнього граніту з унікальними властивостями, які оцінять не лише любителі природи. Характеризується стійкістю до ударів, знебарвлення, високої температури та термічного шоку. Спеціальне гідрофобне покриття полегшує щоденне прибирання. Умивальник стільниковий може бути встановлений безпосередньо на стільниці. Дуже добре поєднується з поверхнями, виконаними з дерева, каменю або сталі. EAN: 5907650866480. UID: CQT_NU5S. Лінія: Deante. Виробник: Deante. Обробка: nero. Матеріал: граніт. Спосіб монтажу: стільниковий/встановлений. Ширина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 см мм |
| Глибина | 11 см мм |
| Матеріал | Мінеральний |
| Мoдель | Temisto |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Мат |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 7 834 ₴


