Піддон душовий vidaXL SMC чорний 120x70см 144783

- В наявності
- Код: 86663926
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеризуючи сучасною, низькою формою та охайним виглядом, душовий піддон стане чудовим доповненням до вашої ванної кімнати! Піддон має низький поріг, що полегшує вхід і вихід. Міцний піддон з матеріалу SMC був додатково посилений для більшої витривалості. Завдяки поверхні, що нагадує сланець, він також є антиковзким. Більше того, наш стійкий до плям і подряпин піддон з SMC витримає роки використання і легко чиститься. Колір: чорний. Матеріал: SMC (композитний дюропласт) з смолою, скловолокном і порошковими каменями. Розміри: 120 x 70...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | SMC |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






