Душовий піддон Schedpol Cameron 90x90 3St.C1K-9090

- В наявності
- Код: 82303066
10 524 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратний душовий піддон Cameron 90x90 Schedpol Schedline, білий. Форма: квадратна. Матеріал: санітарний акрил, багатошарове зміцнення конструкції піддону з високими ізоляційними властивостями (термічна та акустична ізоляція). Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Висота: 12см. Глибина: ухил до 2%. УВАГА! Піддон продається без сифона, сумісні сифони: SDBD40WC, SDBD40WB, SDB90PB, SDB90V. Серія поєднує класичну висоту піддону з сучасним трендом. поверхневості. Завдяки застосуванню технології. Stabilsound Plus®. та інтегрованим –...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Smooth White |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 10 524 ₴










