Мийка Oristo Amelia 120x46 Umeam12092C

- В наявності
- Код: 82922444
11 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Amelia 120X46Cm Umeam12092C. Умивальники відіграють ключову роль у кожній ванній кімнаті, впливаючи як на її функціональність, так і на естетику. Вибір відповідної моделі умивальника є важливим кроком в оформленні простору, який може значно підвищити комфорт щоденного використання. Серед доступних варіантів, умивальники меблеві користуються великою популярністю, поєднуючи елегантність з практичністю. У цьому контексті модель. Oristo Amelia. з розмірами. 120x46 см. вирізняється як відмінне поєднання дизайну та функцій. Форма і розмір умивальника. Ця модель характеризується. прямокутним...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 2 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Oristo |
| Матеріал | Доломіт |
| Мoдель | Amelia |
| Отвір для батареї | З отвором |
| Перелив | З переливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 11 600 ₴










