Піддон Radaway Doros A 800x800x45 камінь антрацит SDRA80800164S

- В наявності
- Код: 114279552
10 905 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий напівкруглий піддон DOROS A STONE 80x80x4,5 см компанії Radaway. Особливості піддону. Акриловий піддон, напівкруглий R55. Антрацитовий з блиском. Піддон для монтажу безпосередньо на підлозі (без ніжок). Піддон має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Швидкий монтаж. Випуск діаметром 90 мм. Рекомендуються сифони. TB90, TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400 SLIM, R400W SLIM - доступні на наших аукціонах. Є можливість придбати ніжки. Поверхня - структура піддону. Технічна інформація. Розміри піддону з аукціону: довжина: 80 см. ширина: 80 см. висота: 4,5...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Поліокруглі та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 10 905 ₴

