Піддон Radaway Delos E Compact 90x80 правий SDE908005R

- В наявності
- Код: 114279455
10 839 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Півкруглий асиметричний душовий піддон Delos E Compact Правий 90x80. Продається півкруглий асиметричний піддон. Delos E Compact 90x80x11,5x0,9см (глибина) у правому варіанті. На іншій нашій аукціоні можна придбати також лівий варіант цього піддону. Акриловий піддон, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором для сифону діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони TB90, TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400SLIM, R400W SLIM (доступні на інших наших аукціонах). Особливості акрилових піддонів. Білий піддон, виготовлений з акрилу. Гладка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Delos E |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 10 839 ₴





