Мийка Oltens 80x46 Smartclean Gulfoss 41902000

- В наявності
- Код: 65902164
11 404 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Oltens 80X46 SmartClean Gulfoss 41902000. Умивальники є невід'ємним елементом кожної ванної кімнати, а правильний вибір цього елемента може значно підвищити комфорт використання та естетику інтер'єру. Сьогодні ми можемо вибирати з багатьох видів умивальників, таких як накладні, підстільні, підвісні чи вбудовані, які відрізняються формою, матеріалом та способом монтажу. Важливо при виборі умивальника звернути увагу на його функціональність, довговічність та легкість у підтримці чистоти. Варто також підібрати його до стилю та кольорової гами ванної кімнати, щоб створити єдину та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 140 см мм |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Gulfoss |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Перелив | З переливом |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Заокруглений |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 11 404 ₴





