Зливовий комплект Besco Virgo Next чорний 80 OL80VNB

- В наявності
- Код: 117102121
11 049 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Next Black 80 (OL80VNB). Лінійний злив. Besco Virgo Next Black 80 (OL80VNB). це унікальний продукт, який поєднує в собі. естетичний вигляд. і. високу функціональність. Зливові комплекти є ключовим елементом сучасних гідравлічних систем, що відповідають за ефективне відведення води з різних сантехнічних пристроїв. Вибір відповідного зливового комплекту є не лише питанням зручності, але й ефективності, що робить цю модель цікавою пропозицією для осіб, які планують сучасні дизайни ванних кімнат. Тип і призначення зливового комплекту. Лінійний злив. Besco Virgo...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 80 см мм |
| Мoдель | Besco Virgo Next Black 80 |
| Тип | Для душових кабін |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 11 049 ₴

