Піддон Schedpol Caspar New 80x100x4,5 3.2336

- В наявності
- Код: 106148014
11 994 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Caspar New 3.2336 прямокутний піддон 80x100 см. Акриловий піддон SCHEDPOL з серії Caspar New, створеної для людей, які цінують класичний, позачасовий стиль та високий комфорт використання. Найважливіші характеристики продукту. плитковий піддон висотою 45 мм. поверхня легка в догляді. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу, має звукоізоляційні властивості. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу. що забезпечує безпороговий доступ до душу. має антибактеріальні та антиалергійні властивості. стійкий до забарвлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Caspar New |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 11 994 ₴







