Піддон Radaway Doros C Stone 90x90x4,5 білий SDRC90900104S

- В наявності
- Код: 93867793
11 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros C акриловий квадратний піддон 90x90см SDRC9090-01. Найвищої якості плитки акриловий піддон RADAWAY Doros C, що характеризується антибактеріальною поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Довжина сторін: 90см. Колір піддону: Білий Камінь. Сифон: Стандарт. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 45мм. піддон. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. доступний у трьох варіантах: білий гладкий, білий зі структурною фактурою та антрацитовий зі структурною фактурою. призначений для комплектування з високими...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros C |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 11 390 ₴

