Мийка Comad Sky 120x46 чорний мат SKY1BLACKMATT120DP

- В наявності
- Код: 178759988
14 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Sky 120x46 Чорний Мат SKY1BLACKMATT120DP. Умивальники - це ключові елементи, які поєднують функціональність з естетикою в кожній ванній кімнаті. Вірно підібраний умивальник не тільки полегшує щоденні справи, але й впливає на загальний вигляд інтер'єру. Вибір ідеальної моделі, такої як Comad Sky 120x46 Чорний Мат SKY1BLACKMATT120DP, повинен враховувати кілька важливих аспектів, таких як матеріал, форма, розміри та спосіб монтажу. Розміри і форма умивальника. Модель Comad Sky має прямокутну форму, що робить її як елегантною, так і практичною. Його розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Sky |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Оздоблення | Мат |
| Перелив | З переливом |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 14 593 ₴





