Душовий піддон Oltens Vindel 120x80 15009000

- В наявності
- Код: 156101591
11 273 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон 120x80 см акриловий Oltens Vindel. Характеристики продукту. Бренд: Oltens. Серія: Vindel. Артикул: 15009000. Форма: прямокутна. Колір: білий. Глибина: 3 см. Діаметр зливу: 90 мм. Довший бік: 120 см. Матеріал: акрил. Коротший бік: 80 см. Код EAN: 5903003014034. ОПИС ПРОДУКТУ. Прямокутний душовий піддон Oltens Vindel 120x80 см зробить вашу зону душу оазою релаксації! Піддон інтегрований з обшивкою та посилений ламінатом. Завдяки цьому ваша ванна кімната стане ще більш сучасною та елегантною. прямокутний, інтегрований з обшивкою. розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Vindel |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 11 273 ₴

